| PsyhoChild a întrebat:

Cum pot sa ma conectez la wifi de pe laptop? Am reinstalat windowsul recent si nu imi apare acea chestie cu wifi in colt.Ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Sa instalezi driverul.
Daca nu te descurci, spune numele laptop'ului si-ti caut eu.

| glasx a răspuns:

Cauta la Radio Intim cum sa iti instalezi driverele si o sa iti prezinte un program care o sa iti scaneze PC si o sa iti dea ce iti lipseste din drivere

| PsyhoChild explică (pentru N0xEterniS):

Presario CQ57 NOTEBOOK PC.am reusit sa il fac dar nu merge sa ma conectez la wifi, acum il tin cu cablul de la router dar inainte mergea si fara cabul era ca pe telefon

| N0xEterniS a răspuns (pentru PsyhoChild):

Windows 10 x64 -> https://drp.su/en/laptops/hp/compaq-presario-cq57?os=windows-10-x64
Alege versiunea de windows prima data, dupa uita-te jos, cauta : Qualcomm Atheros AR9485 802.11b/g/n WiFi Adapter
Descarca, instaleaza, probabil si restart la pc si ar trebui sa mearga.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Cel mai probabil este nevoie sa instalezi driverul.