| razvan05 a întrebat:

Am un laptop Sony vaio. I-am reinstalat windowsul (acum am win 7 ultimate pe el). Are wireless, dar nu-mi apare nicio retea wifi in dreapta, jos (langa ceas). Cred ca nu am instalate driverele pentru wireless. Ma puteti ajuta cu niste linkuri de unde pot descarca driverele pentru wireless?

4 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

Unele laptopuri au buton special pentru pornire si oprire wireless.

| Iwao a răspuns:

Instaleaza driverul pentru wireless, se afla pe cd-ul pe care l-ai primit la achizitionarea laptopului.

| IT4Ever a răspuns:

Ce model e?

| tioan a răspuns:

Daca n-ai driverele instalate le gasesti pe internet, doar cauta "drivers for Sony Vaio (model)"

E posibil sa fie si wireless-ul oprit din laptop, verifica si asta.