| Roxii7885 a întrebat:

Daca am parola de la facebookul unei persoane, iar eu as vrea sa salvez anumite poze dintr-o conversatie, se salveaza si pe telefonul acelei persoane?

Răspuns Câştigător
| oz_1736 a răspuns:

Salvare pe dispozitiv inseamna ca se salveaza doar pe telefonul tau, nu pe toate telefoanele de pe care a fost accesata pagina

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu, dar va vedea că te-ai logat in contul ei.

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Sfatul nostru este să nu intri în contul altcuiva și cu atât mai mult să nu furi de acolo imagini care nu îți aparțin - aceasta este o infracțiune și o violare a intimității respectivei persoane. Tu cum te-ai simți dacă ai știi că cineva face acest lucru contului tău?