| anonim_4396 a întrebat:

Daca bagi parola altcuiva pe casuta de pornire de la mess de foarte multe ori, la un moment dat, trebuie sa intre in contul acelei persoane chiar daca parola nu este corecta.Asa spun anumite persoane.Asa este? Va rog sa ma ajutati! Sunt curioasa!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cui vrei sa spargi contul?

Normal ca nu merge ce zici tu. Cum iti inchipui ca o aplicatie ca Yahoo Messgener poate avea o asemenea bresa de securitate?

| PureEvill a răspuns:

Daca bagi de mai multe ori user/password (parola gresita ma refer) o sa se blocheze contul. daca tot esti insitenta o sa se blocheze contul pentru mult timp.deci decizia iti apartine.Ps:nu mai fi curioasa sa vezi lista de mess a unei persoana sau mailul happy

| anonim_4396 explică (pentru PureEvill):

Dar nu vreau sa sparg nimic! Eram doar curioasa! Ma crezi in stare de asa ceva?

| PureEvill a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer happy ma abtin...dar majoritatea care intreaba treaba asta.vor sa intre pe idul respectiv...nu am vrut sa jignesc happy