| anonim_4396 a întrebat:

Daca imibfac un cont de yahoo si bag numarul de telefon numarul ramane privat sau il poate vedea lumea?

Răspuns Câştigător
| valentinatvd a răspuns:

Ramane privat.

4 răspunsuri:
| JustAGirl333 a răspuns:

Numai tu îl poți vedea

| ITPlace a răspuns:

E ca publik24

| Ora de net a răspuns:

Buna, Bia,

Numarul va ramane privat. Acesta va fi folosit doar pentru a te ajuta pe tine sa intri in cont.

De asemenea, este bine sa iti securizezi conturile precum adresele de email setandu-ti o intrebare de siguranta, un email alternativ si numarul de telefon ca sa iti poti recupera contul in cazul in care acesta este compromis.

| Bia112036 a răspuns (pentru Ora de net):

Mulțumesc