| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreți să cumpărați produse din afara, de pe ce site-uri le comandați? Site.uri Recomandate?

7 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Alliexpress, sunt cam cele mai ieftine dar ajung foarte greu. În rest, poți încerca orice site cu transport internațional, amazon, e-bay...

| Valyasdfg a răspuns (pentru mastadont):

Cam In cât timp ajunge comanda de pe alli Express?

| EmYyYEmilian a răspuns:

Elieexpress

| mastadont a răspuns (pentru Valyasdfg):

Eu am comandat vreo două produse de-a lungul timpului și a durat destul de mult, aproape 3 luni într-un caz. Dacă vrei să comanzi de acolo vezi să scrie free shipping că dacă nu trebuie să plătești tot felul de taxe de transport.

Răspuns utilizator avertizat
| Adry05 a răspuns:

Haine, incaltaminte si acesorii de pe asos si fashion up

| Violleta2022 a răspuns:

Sunt mii de site-uri disponibile si cumperi de pe care vrei si ce vrei.