| Sylvye a întrebat:

Daca ar trebui sa va cumparati o masina, care ar fi aceea si de ce (fara sa conteze pretul)? La ce va uitati cand vreti sa cumparati una, in afara de aspect.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După aspect mă intereseză siguranța care oferă, îmbunătățirile făcute, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciulesc bine urechile la motor, dacă face un vruum sănătos așa cum îmi place mie, o iau.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Ce treaba am eu cu aspectul? o tabla o poti inlocuii oricand si ieftin fata de motor, sasiu, cutie de viteze, Prefer o masina roamneasca deoarece gasesc piesele mai repede nu sa stau la unele service-uri sa astept ca-mi face comanda la piesa si alte rahaturi de-astea

| bogddy25 a răspuns:

1 cat de puternic este motorul 2 cat prinde sa prinda cel putin 220 km 3 marca si 4 ce conditi are adica aer conditionat tv si etc.