| GoldenBoy17 a întrebat:

DAU FUNDA! Cazino-ul 888 RO mi-a blocat contul imediat dupa depunere. A mai patit cineva?! La telefon nu raspunde nimeni, pe email nu raspunde nimeni, contul mi l-au blocat imediat dupa ce am facut o depunere de 200 Ron! Am citit pe cateva forumuri, foarte multi oameni se plang de acest cazino, altii s-au ales cu contul blocat dupa ce au facut retrageri(N-ai primit banii) altii au facut retrageri, le-au aparut ca fiind procesate dar banii n-au intrat nici dupa 2 saptamani, iar mie mi-au blocat contul imediat dupa depunere, intr-un mod abuziv, zic eu! Deoarece, un cazino te poate verifica si fara sa te blocheze! As dori niste pareri de la cei care au jucat pe acest cazino 888 Romania, ca sa stiu daca sa ma alarmez sau nu, daca stie cineva unde pot depune o plangere impotriva lor, il rog sa ma indrum, OFER FUNDA! Nu sunt singurul care a pierdut niste bani asa, pe gratis, din cate am vazut!

3 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Plangere la OPC.

https://anpc.ro/

| JicaContra a răspuns:

Opc, politie... go get them tiger!

| floreadan a răspuns:

Poti verifica daca sunt ceva limite, poate au cerut ceva confirmare. Also daca esti minor, nu e legal sa ai cont, deci o plangere nu te ajuta prea mult.