| MihaiAlez50 a întrebat:

Salutare. Am si eu o intrebare legata de pacanele. Am creat un cont pe online cu buletinul meu si am depus bani de pe cardul fiului meu, bineinteles depunerea s-a facut, ba chiar am facut doua depuneri iar la a doua depunere am castigat o suma mare de bani. Am incercat sa retrag banii si contul mi-a fost blocat. Aveti idee contul se poate debloca, am jucat online la MagnumBet. Ofer funda!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fiul tău este major?

| SlotsCalendar a răspuns:

Pentru a rezolva problema, este important să contactezi serviciul de asistență MagnumBet pentru a înțelege motivele blocării contului și pentru a afla pașii necesari deblocării acestuia. De asemenea, ar trebui să te asiguri că toate acțiunile întreprinse sunt în conformitate cu termenii și condițiile site-ului și cu legislația locală.