| Lidia_Cristina_1964 a întrebat:

De ce nu se pot șterge mesajele trimise unei persoane pe Facebook?!
( pe mes.)

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alin_Alin_2000_jeUB a răspuns:

Poti sterge mesajele, doar ca persoana lu' care ii le trimiti ii vor aparea, se vor sterge doar de la tine din telefon/Pc.Dai pe conversatie sus in dreapta ai setarile dai pe setari si acolo iti vor aparea mai mul mai multe optiuni, printre care si "Sterge conversatia" Simplu si usor frate, baftaaa.

| Adry05 a răspuns:

Cum sa nu se poata cand eu pot?! Ori stergi conversatia ori tii apasat pe mesaj si-ti apare optiunea sa-l stergi (pe telefon)

| Ora de net a răspuns:

Buna, Lidia,

Poti sterge mesajele, dar persoana cu care ai vorbit le va putea vedea in continuare. In general, atunci cand trimiti un mesaj pe internet fie prin mail sau aplicatii de chat, nu-l mai poti lua inapoi - acesta ramane trimis.