| Danut_Grigoruta_1980 a întrebat:

De ce nu trebuie sa navigam uneori pe unele site uri

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fiindca unele site-uri pot fi virusate sau sa aiba continut inadecvat pentru varsta persoanei in cauza.

| DoubleCaramell a răspuns:

Deoarece unele site-uri pot fii virusate, ori să fie +18 ani. Faza cu virusul e destul de periculos, și să nu te aventurezi pe Deep Web niciodată!

| Gonrax a răspuns:

Pentru că _

| Anonimul95t a răspuns:

Salut, deoarece unele pot avea malware adica programe rau intentionate sau pot fi 18 plus

| GdX a răspuns:

Pentru a nu avea regrete mai tarziu.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Te sfatuim sa ai grija ce situri accesezi pentru ca acestea pot contine materiale daunatoare sau chiar virusi.