| BrokenWings a întrebat:

Am o urgenta! deci navigam linistita pe site si dintr-o data imaginea mi s-a facut din ce in ce mai mare si acum nu pot sa vad nimic calumea! Ce am facut? ce pot sa fac? de abia pot sa scriu intrebarea.cryingcrying(

Răspuns Câştigător
| Kqzu97 a răspuns:

Tine apasat pe Ctrl si dai pe rotita mouse`ului in jos.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tine apasat Ctrl si misca rotita mouse-ului inspre tine si se va micsora. Daca o misti invers se mareste. Succes si numai bine!

| Alex_2466 a răspuns:

Tine apasat pe (Ctrl) si apoi apasa si pe (-) minus, din partea dreapta a tastiereihappy