| CrazyGirll a întrebat:

Navigam azi pe net si am gasit site-ul asta wattpad. Mi s-a parut interesant si chiar as fii vrut sa-mi fac cont.

Pentru cei ce au conturi, trebuie sa confirm adresa de e-mail? Si niste informatii despre site, va rog!

Dau funda happy.

Răspuns Câştigător
| SissiStefi a răspuns:

Wattpad este un site grozav. Acolo poţi citi lucrări ale unor scriitori cunoscuţi sau ale unor persoane care sunt la început de drum în acest domeniu.
De asemenea poţi scrie propriile tale poveşti. Poţi primii voturi sau păreri din partea cititorilor tăi, astfel putând să aflii exact punctele forte şi punctele slabe ale cărţii tale.
După ce îţi faci cont vei primi pe e-mail un mail cu un link. Trebuie să accesezi link-ul pentru a putea activa contul.
Sper că te-am ajutat! :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai stiu daca trebuie sa confirmi adresa. Probabil ca da.

Site-ul e de cacao. Adica nu, site-ul e bun si promoveaza un concept fain, dar sunt numai fetite de clasa a 8-a care scriu povesti despre cat de bine fac ele oral si mai stiu eu ce. Adica ele au 14 ani si scriu in titlul povestii "+18". Ma amuza chestia asta. Probabil ele scriu si apoi le dau mamelor lor sa citeasca ca ele au 14 si nu au voie. Ah, mi-e sila de acesti oameni.
Bine, nu zic ca nu exista si povesti faine pe acolo. A mea e una dintre ele. Hop, na' ca m-am laudat.

Multa bafta.

| pAnDa55 a răspuns:

Hei am si eu o carte pe wattpad care merita citita "Game of life„... nu am postat prea multe capitole, dar sper sa va placa (https://www.wattpad.com/story/42756975-game-of-life)