| bnbnbi a întrebat:

Este Cashcrate real? Chiar primesti bani? Vreau dovada ca e legit, ca eu nu dau date personale fara sa stiu.

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Nu iti recomandam sa ai incredere in tot ceea ce citesti sau vezi pe internet. Avand in vedere ca acest website nu are nicio informatiie oficiala listata (adresa, numar de telefon, tara de provenienta, datele fiscale ale firmei etc.), este cel mai probabil o inselaciune - iti recomandam sa nu il folosesti.

5 răspunsuri:
| D3I3 a răspuns:

Nu-ți dă nimeni bani ușor și gratis. Pune mâna pe carte și apucă-te de învățat să ajungi ceva care se plătește real, nu ca toate site-urile astea care ei pândesc oameni limitați la minte, pentru a lua ei bani, nu noi.

| RAY a răspuns:

Cu cashcrate nu prea strangi mare lucru ca fiind roman dar daca ajungi sa strangi minim 50 de referali atunci profiturile o sa curga. Primesti 20% din castigul referaliilor tai si 10% din castigul referaliilor referaliilor tai, iar dupa ce ai 50 de referali o sa castigi 25% de pe urma lor si 10% de pe urma referaliilor lor, iar bonus 1$ pentru fiecare referal din USA inregistrat la tine. Pe oferta completata pe cashcrate castigi intre 0.45 $ si 30 $. Plata e pe baza de check in fiecare data de 15 a fiecarei luni. Payout e de minim 20$.
https://www.clubptc.net/subiecte/castiga-25-pe-zi-simplu-ghid-complet.4508/

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Https://www.surveypolice.com/cashcrate
personal consider ca e pierdere de timp

| bnbnbi explică (pentru D3I3):

Stiu dar unii oameni vor succes rapid. Deja invat si merg la olimpiade, ma descurc foarte bine, dar vreau ceva mai mult.

| bnbnbi explică (pentru Ora de net):

Ai dreptate