| Plasoianu_Andrei_1972 a întrebat:

vreau sa iau niste bani pentru gta5 si am vazut la TheLink siGamiOS ca si-au luat de pe DIGIZANI, dar nu stiu daca e legit sau fake? Ma ajutati sa stiu daca DIGIZani e fake, DAu Funda Multumesc

3 răspunsuri:
| Valentin_Ionutz_1990 a răspuns:

Mai bine nu iti iei, zic si eu big grin

| RoCosmin a răspuns:

Hmmmm, gaseste un amic modder si ia de la el bani, eu asa am facut si m-am ales cu 10 mil in doar jumătate de ora sau 3 sferturi de ora si nu am fost banat, noroc chior

| Plasoianu_Andrei_1972 explică (pentru RoCosmin):

Nu stiu ce sa zic, adica nu vreau sa imi asum riskul din nou deoarece am patit asta, de aia am pus intrebarea.Si daca imi poti face legatura cu acel modder as fi recunoscator.