| Adrianaman3 a întrebat:

Hei. Am o problema. Am incercat sa fac mai multi followers pe insta cu un link pe google(don't judge va rog) si nu a mers dar mi-a aparut ca cineva din California a incercat sa se conecteze sau ceva de genul si din neatenție am dat ca sunt eu. Momentan nu a facut nimeni nmc mi-e frica. Am schimbat parola. Nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| ionutandrei2003 a răspuns:

Recunosc,si eu am facut site.uri de genul pentru a face prank.uri colegilor...din pacate majoritatea n.au acceptat happy...aici problema este cat de bine a actionat el pn in momentul in care ai schimbat parola, este o posibilitatea sa-i fii venit si lui noua parola

2 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Bună!

Ne pare rău că ai întâmpinat această situație neplăcută! Din păcate, aceste aplicații care cresc numărul de followers conțin de cele mai multe ori viruși sau prezintă vulnerabilități din punct de vedere al securității. În plus, ele cresc șansele ca contul tău să fie șters complet de către cei de la Instagram. Îți recomandăm să eviți astfel de aplicații și să îți schimbi parola din nou, la toate conturile, ținând cont de sfaturile listate aici https://oradenet.salvaticopiii.ro/......eni-contul