| dontworrybehappy a întrebat:

Am o problema. Sunt conectata pe facebook,dar nu imi stiu parola. Mi se conecteaza automat si de cand mi-am uitat parola nu pot iesi de pe el de frica sa nu mai pot sa intru. Am incercat faza cu reseteaza parola folosind contul si chestii de genul si nu a mers. rolling on the floor) Vreau sa stiu daca e vreun cod,ceva, nu stiu..gen "inspect element" ala care sa-mi spuna exact care este parola. Mersi! :*

4 răspunsuri:
| Ađrian90 a răspuns:

Intri pe facebook, dai acolo pe săgeata aia unde te deconectezi, şi dai la "setări"... Îţi apare un fel de meniu unde îţi scrie id-ul şi toate informaţiile, ai si parola acolo, dai editează şi dai "Ai uitat parola", cei de la facebook îţi vor trimite un mail sau mesaj(dacă ţi-ai făcut facebook cu număr de telefon sau ai introdus numărul tău undeva). Aştepţi mail-ul/mesajul şi ţi-ai recuperat parola. Sper ca te-am ajutat.

| Ađrian90 a răspuns (pentru Ađrian90):

Dacă nu ai înţeles ceva, spune-mi să-ţi explic mai bine rolling on the floor

| neverwinter a răspuns:

Dupa ce dai inspect element dai pe acolo unde ti a dat la inspect element scrii la input type INPUT

| dontworrybehappy explică (pentru neverwinter):

Nu merge. Plus ca nu stiu unde sa dau inspect element. Nu e chestia aia pe care am vazut-o pe youtube in care imi scriu id-ul si parola si dau input. Eu sunt logata deja si nu imi pot schimba parola pentru ca nu o stiu pe cealalta.