| Bucur_Mari_1976 a întrebat:

Hei. Mama mea și-a luat un telefon nou si după ce s-a obișnuit cu el a pățit asta: i s-au pus cateva întrebări și din lipsă de timp a răspuns așa... La repezeală și apoi nu i se mai deschidea aplicația Facebook. Va rog să mă ajutați.

3 răspunsuri:
| tpuuser999 a răspuns:

Mergi in Setari - Manager Aplicatii - Facebook (si Facebook Messenger) si da-i "Stergere date" si "Stergere cache". Dupa care mergi la Conturi si Securitate si sterge contul de Facebook din lista. Daca acum se poate loga cu succes de pe un calculator, ar trebui sa-i mearga si aplicatia Facebook dupa acest "reset".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstalezi si reinstalezi aplicatia.
Mare filozofie.

| Ora de net a răspuns:

Buna Mari,

Te sfatuim sa reinstalezi aplicatia de Facebook pe telefonul mamei tale.