| Diana_Diia_1990 a întrebat:

De cateva zile aplicatia Facebook Messenger nu mai merge ca inainte. Adica trebuie sa stau doar pe aplicatie ca sa pot vorbi cu cineva,si cand vreau sa folosesc chat head-ul mi se inchide imediat. Am dezinstalat si instalat aplicatia de o mie de ori,dar degeaba. Am bagat antivirus la telefon,si tot nu merge. Ce as putea sa fac? Va roog frumos ajutati-ma, astept un raspuns cat mai rapid si folositor!

6 răspunsuri:
| Robi1444 a răspuns:

Incearca sa o dezinstalezi folosind cablul de date din pc.

| Diana_Diia_1990 explică (pentru Robi1444):

Poti sa-mi explici putin mai bine? Nu prea ma pricep la tehnologie.

| Robi1444 a răspuns (pentru Diana_Diia_1990):

Ce rulezi? Android/Blackberry/iOS?

| Diana_Diia_1990 explică (pentru Robi1444):

Android.

| Robi1444 a răspuns (pentru Diana_Diia_1990):

Si ce telefon ai? Model, tot.

| Diana_Diia_1990 explică (pentru Robi1444):

Vodafone 875, Alcatel Onetouch. Am incercat astazi ce mi-ai zis, si degeaba, cand vreau sa deschid chat head-ul mi se inchide intr-o secunda, chiar nu stiu ce sa fac.