| Goddessss a întrebat:

Hey!
Am o problema cu tik tok-ul. In ultima perioadă tot imi apar niște conturi ciudate care tot ma menționează intr-un video sa am mai mulți abonați.
Ati mai pățit careva ceva de genul. Sunt doar miște roboti?
Mi-e cam frica sa nu imi facă ceva la cont, ca dacă e asa sa-mi dezactivez contul pentru totdeauna.

9 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Sunt boți, dă-le block, și pe mine m-a menționatul unul de 3 ori, dar nu am dat click că-s paranoică și am văzut că are scris în arabă laughing

| Goddessss explică (pentru supadeceapa):

Si pot sa imi facă ceva? help...

| Nemessys a răspuns:

Puteai sa-l dezactivezi si fara sa ai problema asta rolling on the floor

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru Goddessss):

N-au ce să-ți facă, dacă nu era o aplicație sigură nu avea +1 mld descărcări, se afla imediat și se risipeau userii pe alte aplicații laughing.

| Goddessss explică (pentru Nemessys):

Pai uite cum sta treaba.
Eu mi am șters gmailul cu care m-am conectat pe tik tok si ca sa șterg contul trebuie sa întru cu contul de gmail care e in google si nu se poate din moment ce nu il mai am
laughing
deci din moment ce nu mai am contul de gmail in chrome de la tik tok cred ca sunt in siguranță, nu?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru Goddessss):

Plus că se fac bani serioși din aplicația asta, nu cred că își permit să aibă probleme cu securitatea.

| Wr3nch a răspuns (pentru Goddessss):

Nu te hackereste nimeni de pe tick tock. Sunt doar niste mentions in speranta ca o sa le dai follow sau apelezi la serviciile lor de botting ca sa iti creasca followerii cu conturi fake.

| floreadan a răspuns:

Tik Tok nu e cea mai securizata aplicatie, de aceea trebuie folosita cu grija. E posibil sa fie si boti acolo.

| Goddessss explică:

In primul rand tu ești retardatul aici si in al doilea rand sunt fata si am 17 ani.
Ia-o mai ușor cu limbajul tău de cocalar clocit ca o sa te trezești mai încolo cu un raport.
mai bine nu răspundeai.