| mihaibos10 a întrebat:

Am un cont gmail caruia i-am pierdut adresa...nu i-o mai cunosc...ii stiu doar parola. Ce pot face?

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Functioneaza DOAR DACA AI CONTUL VERIFICAT
1)Introduci o adresa de gmail random
2)Dai conectare ( scrii o parola random )
3)Dai "Ti-ai uitat parola"
4)Introduci numarul de telefon
5)Dupa ce confirmi iti va arata conturile asociate numarului de telefon happy

| Ora de net a răspuns:

Buna Mihai,

Poti incerca sa-ti recuperezi contul accesand https://accounts.google.com/signin/recovery

Pe viitor, te sfatuim sa iti securizezi conturile (adresa de email, conturile pe retele sociale) setandu-ti o intrebare de siguranta, un email alternativ sau numarul de telefon. Astfel, le vei putea recupera in cazul in care acestea au fost compromise.