| ZDI2000 a întrebat:

Am si eu o problema am un cont de gmail si am ceva important pe el si nu stiu parola. Contul l-am cumparat de la un baiat si am pierdut parola Am cv foarte important pe el. Daca cineva ar putea... va rog frumos sa sparga parola sau sa intre pe cont VA ROG!

4 răspunsuri:
| NightCrawler94 a răspuns:

Salut,

E relativ usor sa spargi o parola de Gmail numai ca trebuie sa urmezi anumiti pasi.

Am avut si eu aceeasi problema acum ceva timp si am folosit un tutorial foarte bun de pe net pentru asta.

Iti las un link sa descarci si tu acel tutorial: http://goo.gl/5kEVFu

| Zoican_Daniel_Ionut_1990 a răspuns (pentru NightCrawler94):

Dar e cu sondaj. Si nu am incredere In sondaje. Poti sami explicit uh pe mess? zoican. daniel@yahoo.com

| ZDI2000 explică (pentru NightCrawler94):

Dar e cu sondaj poti sami sxplici uh pe mess? zoican. daniel@yahoo.com

| ZDI2000 explică (pentru NightCrawler94):

Nu merge
cat trebuie sa astept
?