| UniUnicornul a întrebat:

Imi poate spune cineva cum sa-mi pun o poza de profil pe acest site? Ofer fundita pentru cel mai explicit raspuns.

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Cauti in stanga, in chenarul portocaliu, "Setarile contului meu". Apesi, cauti in acea lista "Rasfoieste", alegi o poza din calculator, apoi apesi "Salveaza profilul". Dupa 24 de ore vei avea poza de profil pe site.

3 răspunsuri:
| Juviia a răspuns:

Unde scrie Logat ca alexiastefanescu, mai jos, vezi setarile contului meu. Dupa, dai mai in jos, mai in jos si vezi acolo ceva cu imagine.

| Ora de net a răspuns:

Buna Alex,

In stanga, vei gasi optiunea "Setarile contului meu". Dai click, cauti sectiunea "Selecteaza o poza de profil", alegi o poza din calculator si apoi apesi "Salveaza profilul".

| UniUnicornul explică:

Multumesc pentru toate raspunsurile! Mi-au fost de ajutor!