| BeLyNdA a întrebat:

Imi poate spune cineva cum pot sa imi pun o poza pe profil?(Pe acest site)

Răspuns Câştigător
| CuteGirl_6250 a răspuns:

Buna Andra!
Te duci in dreapta si vezi ca sunt mai multe "fraze" scrise cu portocaliu.Dai la Editare profil si dai la chose(cautare) si.ti pui o poza. Apoi dai save.

Multa bafta! Funda te rog ca am nevoiepuppy dog eyespuppy dog eyes

6 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

în stânga (scrie cu portocaliu) ai „vizualizare profil", „editare date de logare", „editare profil", „mesaje", „întrebările mele", „răspunsurile mele", „întrebări favorite", „prieteni", „notificări", şi „logout"
tu dai la „editare profil" şi acolo vezi „nume public", „prenume", „nume", „email", „localitate", „zi de naştere", „url blog", „sex" şi „selectează imagine de profil", iar jos de „selectează imagine de profil" vezi „alegeţi fişierul" şi dai acolo, îţi alegi o poză din calculator şi dai la „salvează profilul"
dar să ştii că trebuie să aştepţi o zi sau două ca să-ţi apară poza, nu-ţi apare chiar imedia după ce ai pus-o, dar nu-i nimic în neregulă cu ea, aşa trebuie să fie şi sigur va apărea

| ZEU93 a răspuns:

In stanga ai editare profil, ai acolo alege poza, dai browse alegi poza si apesi OK tongue

| Becca18 a răspuns:

Da e simplubig grinCum e pagina, unde scrie la tine logat ca Andra(parte stanga) la a treia sageata scrie editare profil si acolo la ultima aplicatie scrie CHOOSE FILE si da-i click acolo si-ti alegi poza din computerul taulaughingApoi da-i salveaza profilbig grinSi gata! fundita?(PS:o sa dureze ceva pana o sa-ti aparalaughing

| Mycula a răspuns:

Dai click pe numele tau Andra si in dreapta apar mai multe
Vizualizare profil
Editare date logare
Editare profil
si asa mai departe tu dai la editare profil si acolo iti pui o poza la profil.
Bafta si astept o funda daca te-am ajutat?

| Frankenstein a răspuns:

Te duci la Editare profil-->Selecteaza imagine profil-->Browse si alegi imaginea din calculator (cea dorita). Funditabig grin?

| exya_5295 a răspuns:

Editare profil si scrie acolo selecteaza imagine profil in dreapta jos si de aici te descurci big grin