| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-mi pun poza (la profil.)? Cel mai explicit raspuns primeste funditakiss. Multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| MikyAndreea a răspuns:

Buna! Ca sa iti pui poza la profil dai la editare profil si jos scrie "Selecteaza imagine profil". Sub ea este un spatiu si un buton pe care e scris "Browse...".Dai click stanga acolo si ti se deschide o fereastra iar tu intru in acea fereastra si cauti in folderul in care tu ai poza pe care o vrei, dupa care dai dublu-click pe ea si ea se pune. Ultimul pas trebuie sa dai click mai jos unde scrie "Salveaza profil" si gata. FUNDA?

1 răspuns:
| AlysaAly a răspuns:

Te duci la editare profil si mai jos iti arata sa selectezi imaginea de profil, dai la examinare si alegi ce poza vrei sa ai la profil, iti va aparea in cateva secunde.
Succes