| pitika999 a întrebat:

Cum imi pun poza de profil aici pe TPU?
Dau funda la cel mai explicit raspuns

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Intra la Setarile contului meu se afla in stanga ta unde scrie Logat ca... dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita... apoi astepti pana e "cercetata" de admini si apoi aprobata
sper sa reusesti
O zi frumoasa sa aihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.

Cum imi pot modifica datele contului?
Iti poti edita datele de pe profil dupa ce te loghezi din sectiunea "Setarile contului meu" sau accesand http://www.tpu.ro/setarile-contului-meu/. Tot aici iti poti schimba si fotografia de profil sau sa iti editezi datele de logare (adresa de e-mail si parola).

| Bitextual a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#02
E destul de explicit aici.