| Banu_Carmen_1943 a întrebat:

Nu știu dacă această categorie este cea mai potrivită pentru întrebarea mea... dar am considerat-o ca fiind cea mai apropiată.
Cum se fac acele postări de stare, pe Facebook, de genul "sunt într-o relație", cu o inimioară albastră deasupra-central, sau " am luat licența la...", sau alt scurt anunț cam în același gen?
Mă refer la modalitatea tehnică, pentru că amplasarea (simetria) și culoarea textului - albastru de regulă - se pare că sunt apanajul Facebook-ului.
Mulțumesc, mulțumesc, mulțumesc!

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Dai click pe profilul tau si acolo unde ai fereastra pentru post nou dai click pe life event,