| LawlietL886 a întrebat:

Pentru laptop îți trebuie net sau wi-fi?

7 răspunsuri:
| Luizaaa a răspuns:

Da iti trebuie wi-fi.

| dannyel86 a răspuns:

Laptopul se poate conecta la internet, dar poti lucra si offline. La fel ca un pc obisnuit.
Poti folosi internetul prin cablu (mufa rj45) sau Wireless (Wi-fi), daca ai acces la o sursa de internet fara fir (router wireless).
Utilizarea laptopului nu depinde de internet. Te conectezi la net doar daca ai nevoie.

| Anonima02020 a răspuns:

Wi-fi

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Net este in ambele cazuri doar ca unul vine prin aer WiFi si celalaltul prin cablu. Mai este o a treia solutie cu stick si cartela.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai si ce wi fi nu e tot net?

| darrio2007 a răspuns:

Poate vrei sa spui conectat prin cablu sau prin wi-fi. Merg ambele. Eu nu am mai folosit conectarea prin cablu din decembrie de cand mi-am luat laptopul nou. Cel vechi este mai batran si se conecteaza mai greu.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Laptopul il poti conecta la internet atat prin fir, cat si prin wifi. De asemenea, laptopul il poti folosi si daca nu este conectat la Internet.