| GoldenBoy17 a întrebat:

Salut, a auzit cineva de Serviciul acela online "AZIMO"?
Azi, am incercat sa fac un transfer, (prima oara) si Mi-a dat ca tranzactie nereusita, dar banii mei din cont au fost retrasi, oare am luat teapa?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pare sa fie un serviciu serios! Are numai recenzii pozitive si in romana si in engleza.

| GoldenBoy17 explică (pentru Salontanul):

Cum am zis mai sus, Am vrut sa transfer 60 de Lire sterline intr-un cont din Romania in Ron. Dar Tranzactia a fost ca Nereusita. Dar banii din contul meu Britanic au fost Retrasi, cum mi-am dat seama? Pai simplu. Cei 60 de lire erau Ultimii banuti din cont. Oricum. Daca nu imi raspund la E-Mail pana maine la ora 12, merg la politie!

| Salontanul a răspuns (pentru GoldenBoy17):

E cam singura solutie. Numai sa nu fi fost un site fals. Am patit si eu asta cu PayPal. Era Era ceva de genul PyPal sau asemanator si era fals. Eu am intrat linistit si norocul meu ca mi-am dat seama si am blocat contul si cardul. Aveam o groaza de bani acolo.

| Ora de net a răspuns:

Bună,

Serviciul pare unul de încredere care funcționează încă din 2012. Sfatul nostru este să încerci să-i contactezi și să le semnalezi problema https://support.azimo.com/hc/en-us