| elenutzaa008 a întrebat:

Buan din nou. trebuie sa primesc niste bani prin western union de la un prieten, am numele lui complet si acel cod, insa ma verificat pe net si nu imi arata ca am banii in cont, oare si-a anulat el tranzactia, este posibil asa ceva, lui ii sunt retrasi bani de pe card? in cat timp pot verifica online, am auzit ca trebuie sa astept 24 de ore, la mine e mai putin, oare asta o fi problema? multumesc,

2 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Pana acum te duceai la un birou Western Union si te lamureai, decat sa pui obsesiv aceeasi intrebare de azi de dimineata.
Poate a gresit contul cand i-a trimis, poate e o alta incurcatura, fa un efort si deplaseaza-te, daca vrei cu adevarat sa rezolvi.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poti sa intri pe site-ul WU si sa afli acolo daca au venit banii sau nu. Exista o sectiune "urmareste tranzactia" sau cam asa ceva, bagi codul CORECT, din 10 cifre, numele COMPLET al expeditorului si ce ti-o mai cere acolo si afli daca au intrat banii sau nu. Probabil ai codul gresit si atunci va trebui sa ti-l comunice din nou.