| Iulyan_Adrian_1998 a întrebat:

Salut, am cumparat ceva de net cu cardul de 1 euro si acum imi apare tranzactie internet declinata 62 euro. Cum pot sa anulez aceasta comanda daca eu nu beneficiez de ceva? Nu stiu de la ce 62 euro, mi-e frica ca daca primesc bani sa nu imi ia 62 de euro, dau funda, mersi frumos.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ora de net a răspuns:

Buna, Adrian,

Daca tranzactia nu a fost efectuata, atunci comanda se va anula automat. Sfatul nostru este sa contactezi oricum banca pentru a te asigura ca nu au fost extrasi sau blocati banii in cont.