| Oancea_Andrei_2000 a întrebat:

Am o problema cu contul gmail.Cand incerc sa ma conectez nu pot sa apas pe nimic.Adica daca bag parola si dau pe INAINTE nu se intampla nimic.Si daca dau sa bag alt cont tot nu se intampla nimic.Stiti cum pot rezolva?

2 răspunsuri:
| RamonaPopa a răspuns:

Este vina pc-ului. Sau a browserului. Reinstalare windows, restartare sau reinstalare browser.

| Ora de net a răspuns:

Buna, Andrei,

Incearca alt browser web sau al computer. Daca problema persista, atunci semnaleaza eroarea la https://www.google.com/tools/feedback/intl/en/
In cazul in care pe alt browser poate fi accesata, sterge istoricul tau impreuna cu toata informatii cache si cookie-urile si incearca din nou.