| alas a întrebat:

Salut
Am un Samsung j5(2015),si i-am dat o resetare la setarile din fabrica,iar cand incerc sa il deschid imi cere contul de google,si cand ma conectez cu contul de google imi zice ca trebuie sa ma conectez cu contul la care s-a mai conectat dispozitivul(sau ceva de genul)
Iar eu cu acest cont am fost conectat pe toate telefoanele, si stiu 100% sigur ca parola si contul sunt corecte
Cum pot rezolva?
Tin sa precizez ca acest telefon inainte de aceasta resetare,a mai fost resetat odata,deoarece a fost a unui prieten al tatalui meu,si a fost logat cu un cont pe el, dar cand l-am resetat prima data nu mi-a cerut contul de google

2 răspunsuri:
| alas explică:

Nu pot creea altul, dar pana la urma am rezolvat, era doar un bug

| Șefa2000 a răspuns:

Cel mai simplu e sa iți creezi un cont nou! Am pățit la fel!