| Mihaelaaaa19 a întrebat:

Am o problema.
Acum ceva timp mi-am creat un cont de Instagram (blog) pe același email cu cel personal.
Dupa ce am resetat telefonul nu mai puteam sa ma conectez la contul public.
De cate ori incerc sa ma conectez pe cel public ma conectează automat pe cel personal. A si am incercat si sa schimb parola la contul personal si am incercat sa ma conectez pe cel public dar s-a schimbat automat parola si la ala...parca sunt 2 conturi intr-unul rolling on the floor

2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Du-te in setari/aplicatii/Instagram
si sterge-i cache-ul si datele
daca tot asa face atunci intr-adevar dezinstaleaza-o de tot si reinstaleaza-o

problema e in teorie din faptul ca dupa reset ti-ai introdus contul de google in telefon, si apoi s-a facut restore data la fiecare aplicatie din backup-ul facut pe google drive

| costiceacristian200 a răspuns:

Incearca sa desinztalezi instagramul si sa-l instalezi din nou!