| dighro a întrebat:

Ce părere aveți despre următoarele site-uri: cel.ro; quickmobile.ro; f64.ro si rombiz.ro?
Vreau sa achiziționez un produs si nu stiu ce site sa aleg. Sunt ok? Ați mai comandat? Vreau răspunsuri de la cei care au apelat la aceste site-uri sau care au apropiați ce au cumpărat de aici. As fi ales eMAG, pentru că sunt client fidel, dar momentan nu dispun de oferta buna la card avantaj/rate fără dobândă si trebuie să-mi iau produsul cât mai repede. Tin sa menționez ca am aruncat deja o privire pe google in legătură cu aceste site-uri dar vreau sa aud si părerea voastra, ceva mai recent. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

De pe cel.ro am comandat si este ok, celelalte nu le stiu.

5 răspunsuri:
| Silviu276 a răspuns:

Dupa mine e mai bun Cel.ro. Comanda de acolo!

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Cel.ro e cel mai bun dintre toate alea.

| Florentina9210 a răspuns:

Cel.ro recomand si eu!

| elenaandreea1978 a răspuns:

Salut, depinde ce prdus doresti sa cumperi. Daca vrei ceva aparate foto sau accesorii pentru foto-video cu siguranta iti recomand F64 sunt cei mai buni. Daca doresti ceva calculatoare iti recomand Cel.ro iar daca vrei telefoane, gadget-uri si accesorii iti recomand Quickmobile. De rombiz nu am auzit, nu stiu nimic despre ei, de pe celelalte site-uri am comandat si am fost foarte multumita.

| dorualin a răspuns:

Iti recomand quickmobile.ro, au cele mai noi produse de pe piata si daca ai noroc poti sa prinzi o oferta destul de buna.