| PeeWee96 a întrebat:

Salut.

Cum as putea face un mix fara ca Youtube sa mi-l blocheze ca am incalcat drepturile de autor pentru ca atunci vine alta intrebare, altii cum pot mixa si nu sunt blocati? Sunt un pic in ceata si daca vine cineva cu un raspuns mai clar.Mersi

2 răspunsuri:
| RedNightmare a răspuns:

Aurora 3d
(iti va fi greu la inceput dar rezultate finale vor fi uimitoare)

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Pentru a nu te mai confrunta cu astfel de probleme te sfătuim să încarci pe Youtube conținut original, realizat de tine.

Mai multe despre drepturile de autor poți citi aici https://www.youtube.com/......copyright/