| Aleeex13 a întrebat:

Salut, daca am facut glume cu cineva pe Facebook si el a luat-o in serios poate sa se duca la poliție și să-mi afle adresa? Nu cunosc acea persoana foarte bine dar am facut niste glume destul de serioase gen i-am zis ca am nevoie de bani daca poate sa ma împrumute.
Am făcut o poveste si i-am zis ca sufăr de o boala si imi e frica ca o sa o ia in serios si o sa mearga la politie.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Adică tu cerșesti pe FB? - nu e frumos deloc!

| floreadan a răspuns:

Poate face asta, de aceea mai bine te opresti in a face astfel de glume.