| VasilescuVasilescu a întrebat:

Daca blochez pe cineva pe Facebook sa nu-mi vada postarile(doar atat nu si persoana) lui ii apare cand este ziua mea de nastere?

Răspuns Câştigător
| Andreeaalberta88 a răspuns:

Poate sa iti vada ziua de nastere si alte date postate de tine in sectiunea "Despre". Efectiv nu poate vedea ceea ce tu postezi/distribui, fotografie, stare..etc.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca l-ai blocat, nu-ti mai vede contul deloc, nici macar numele.

| VasilescuVasilescu explică (pentru Violleta2022):

Am blocat doar sa nu-mi vada ce postez. nu si pe el... Ai optiunea acolo cine sa-ti vada postarile. Am ales toata lumea cu exceptia lui. Deci nu e blocat el sa nu-mi mai vada contul

| Violleta2022 a răspuns (pentru VasilescuVasilescu):

Dar, tot nu-t poate vedea ziua de nastere.
In fond nu-i importanta, de ce ar trebui sa o vada, nu?
Poate-i mai bine asa, daca tot nu vrei sa-ti vada mai nimic

| raresbarbier a răspuns:

Ba da poate

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Persoana respectiva poate vedea contul tau si toate informatiile de acolo, mai putin postarile pe care le vei face de acum incolo (incluzand poze, text, link-uri). Practic, va putea vedea cand este ziua ta daca aceasta este listata la profil.

| VasilescuVasilescu explică (pentru Andreeaalberta88):

Multumesc!