| Klos_Claudiu_1942 a întrebat:

De ce nu pot vedea paginile publice de pe Facebook? De ex profilul unui club, al unui post de radio, etc. Intru pe pagina si in 2 sec ma intoarce automat la news feed-ul meu. De pe laptop merge, doar pe tel. am problema asta.

2 răspunsuri:
| Anooonimmm21 a răspuns:

Si mie mi se mai intampla asta uneori, cred ca e de la Facebook, nu cred ca e telefonul de vina

| Ora de net a răspuns:

Buna, Claudiu,

Iti recomandam sa iti actualizezi aplicatia de Facebook sau sa o dezinstalezi si sa o reinstalezi din nou.