| BeBeRHv a întrebat:

Buna ziua
am cumparat un laptop nou
windows 10 are pe el.
problema este ca imi merge foarte greu pagina de Facebook?
in rest toate paginile sunt in regula.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca ai sa.ti mearga videoclipurile pe mod default. mergi in setari - clipuri video - pornire automata video pune dezactivata

| BeBeRHv explică (pentru anonim_4396):

Nu, nu are legatura cu chestia asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce zici tu merge aiurea cand sunt videoclip-urile pe mod default. Dar in afara de asta mai e o problema noua la Facebook si anume eronarea dupa ce l-ai bagat in bara si l-ai scos rapid. Atunci inchizi browser-ul si il redeschizi, n-ai ce face altceva.
De exemplu aveai o fereastra de chat si nu mai merge cum trebuie scroll-ul in ea, si ingheata totul in rest din 3 in 3 secunde.