| iKaede a întrebat:

De cateva zile am o problema cu telefonul. Am un Samsung Galaxy S2. Imi arata ca prind semnal full de wifi, dar cand vreau sa intru pe facebook, nu mi se incarca si imi zice "
Error Loading News Feed", nici youtube-ul nu imi merge, google-ul, niciun site de socializare in afara de Whatsapp, care imi functioneaza.Nu este de la router pentru ca pe laptop merge perfect. Stie cineva ce ii pot face? Funda.

3 răspunsuri:
| Kampion a răspuns:

Wi-fi de la telefon e prost. Sau trebuie sa ii dai resetare setarilor din fabrica. Sau, incearca daca merge conexiunea 3G. Sa nu fie de la telefon.

| lucimen a răspuns:

Dai o resetare din fabrica, dar inainte de asta scoate cardul!

| iKaede explică (pentru lucimen):

I-as da resetare dar dupa, poate tot nu merge si apoi nu-mi mai pot lua nici Whatsapp-ul