| suităr a întrebat:

De dimineata nu pot sa accesez Tumblr, Yahoo Mail si alte siteuri la intamplare laughing de exemplu pot sa dau click pe un link si sa nu mearga. Pe Chrome apare eroarea "Acest site a raspuns prea tarziu". Totusi merge sa le accesez cu o aplicatie care da un VPN in strainatate.

Ce pot sa fac sa rezolv problema?

3 răspunsuri:
| iTzNaruto a răspuns:

Depinde, cineva poate sa-ti dea DDoS sau poti sa ai probleme cu internetul, poti sa vorbesti cu provider-ul de internet.

| suităr explică (pentru iTzNaruto):

S-a rezolvat! dar mersi

| Ora de net a răspuns:

Bună,

Cel mai probabil ai o problemă de conexiune la internet. Incearca sa contactezi furnizorul de internet.