| BISMARCK112 a întrebat:

Imi apare pe brd-net "sume blocate". va rog spuneti-mi ce inseamna. Nu am avut tranzactii esuate sau alte probleme, pur si simplu m-am trezit cu suma respectiva blocata. Help me pls!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai cumparat ceva online apar sumele blocate. Un telefon la ei si te dumiresc: 021 302 6161

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai mult ca sigur iti spune si cine ti a blocat sumele si ai sa te prinzi atunci care e treaba

| Ora de net a răspuns:

Buna, Bismarck,

Aceste sume blocate pot fi tranzactii pe care banca nu le-a procesat inca. In orice caz, te sfatuim sa suni direct la banca ta pentru a te lamuri.

| bystefu a răspuns:

Suna la ei.

| BISMARCK112 explică:

Multumeac mult de ajutor! Am rezolvat oarecum, trebuie sa ma prezint la banca. Daca puteam va dadeam funda la toti...