| Wentel_Denisa_1999 a întrebat:

Cum pot debloca o persoana de pe Instagram? Intru la persoane blocate dau pe persoana respectiva și nu îmi intra in contul ei ca sa o pot debloca. (Și la persoana despre care va vorbesc ii apare ca sunt blocată însă i se întâmpla la fel. Apasă pe profilul meu însă nu ii intra in cont ca sa ma poată debloca ). Help me!

1 răspuns:
| ziftode a răspuns:

Https://www.reddit.com/......i_blocked/

incearca sa intrii de pe calculator, cred ca ai mai multe optiuni decat pe tembelefon