| KratosBăă a întrebat:

Salut, pana acum nu primeam cereri mai deloc pe Facebook, dar de 2 zile primesc cate 5-6 cereri pe zi, oare de ce?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai pus poze in curu gol?

Bula
| Bula a răspuns:

Asa functioneaza. Prietenii se mai uita la listele prietenilor, gasesc cunostinte comune si le trimit cereri de prietenie.
Sunt unii care abuzeaza, trimit cereri la aproape oricine, doar sa aiba u "cerc de prieteni" cat mai mare. Acestia ori vor sa se laude cu numarul mare de prieteni, ori vor sa faca publicitate la ceva.

Cererile de prietenie le poti accepta, daca cunosti persoana respectiva SAU le poti respinge daca vrei.
E alegerea ta.

| Sn4k3 a răspuns:

Degeaba

| leapșa a răspuns:

Ai castigat si tu faima.

| Jocker125473 a răspuns:

Hackeri, urmeaza asasinarea ta. Intra in dulap si ramai acolo, o sa te salvezi.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Depinde ce postezi, ori ți-ai pus o poză faină la profil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Devi popular.batting eyelashes

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Indiferent de motiv, te sfatuim sa nu adaugi in lista de prieteni persoane necunoscute.