| ASMA14 a întrebat:

Salutare tpu.De 2 zile primesc foarte multe cereri de prietenie pe Facebook si cand spun multe ma refer la cate 500 de cereri pe ora...Care ar putea fi cauza si cum le stopez? Pana acum abia daca primeam o cerere pe saptamana

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce poza ai la profil? Că iti spun rapid motivul. Ce Fb ai, sa vad daca merită.

| Catrice a răspuns:

Mmm ai ajuns vedeta... mișto.

| Lioana a răspuns:

Ai intrat recent pe ceva aplicatie de pe Facebook? Poate fi de acolo.

| ASMA14 explică (pentru Lioana):

Nu,sincer nici nu il folosesc atat de mult

| siriusblack98 a răspuns:

Ce primești tu sunt cereri de la boți. Există o opțiune în meniul de setări la **cine îmi poate trimite cereri de prietenie - selectezi doar prietenii prietenilor** și se vor reduce drastic.

| ASMA14 explică (pentru siriusblack98):

Sunt cereri de la prieteni comuni. Am selectat deja functia, s-au redus numarul de cereri dar nu atat de mult

| siriusblack98 a răspuns (pentru ASMA14):

Nasol. Atunci le ignori ca restul de 99% din femei care îmi ignoră și mie cererile rolling on the floor

| Werrich a răspuns:

Salutare, invitatiile sunt cumva de la arabi si indieni dubiosi?

| ASMA14 explică (pentru Werrich):

Nu,sunt de la prieteni comuni, batrani, sau ciudati nu stiu cum sa le zic laughing)

| Vântulalb a răspuns:

Cereri sau doar sugestii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista posibilitatea sa fii aparut undeva, ori o gluma, ori o minciuna si sa fi primit cereri, da accept la unu si descoasel.

| ASMA14 explică (pentru anonim_4396):

Am facut asta, mi-a zis ca de la sugestii, dar atat de multe?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ASMA14):

Am gasit eu solutia.Sterge prietenii adaugati in ultimele 3 zile si nu mai apari nicaieri.pe toti

| cosmogirl a răspuns:

E de ajuns sa accepti o cerere ca sa apari in sugestiile altora. Ignora.

| Ficus79 a răspuns:

Ai prea mulți prieteni