| Floofficial a întrebat:

de cateva zile am o nelamurire, de ce oare primesc 100, 150, notificari pe facebook? tin sa precizez ca inainte nu primeam asa straight face

2 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Nu cred ca este o problema tehnica, ci doar ca prietenii tai sunt mai activi in perioada asta.
Probabil primesti cereri pentru jocuri, sa dai like unor pagini, like/comm-uri la poza. Dece, se aduna!
Nu e cazul sa-ti faci griji! happy

| RexCuParuCret a răspuns:

Server Nou foarte smecher fratilor cel mai bun dintre toate incercate de mine adresa 93.119.26.216:7777 players : 11/100! GreeTiger