| 45BLEY a întrebat:

Salut,recent m-am gândit sa îmi adaug cardul în contul de google dar în trecut am avut probleme cu niște hackeri care au postat reclame cu ajutorul contului meu, când am mers sa îmi adaug cardul am văzut ca mai este înregistrat unul (expirat).
Ideea este ca nu știu cum sa îl șterg deoarece îmi cere datele lui și dacă îl adaug pe al meu exista un risc sa îmi tragă bani din cardul meu?
Țin sa menționez ca pe contul meu s-au înregistrat facturi care binenteles ca nu sunt platite

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De cand se adauga un card pe Google? Pici in plasa hackerilor din prostia ta.

| 45BLEY explică (pentru darrio2007):

Se adaugă pentru achiziții în aplicatii/jocuri

| darrio2007 a răspuns (pentru 45BLEY):

Si ai vazut ce patesti.

| 45BLEY explică (pentru darrio2007):

Nu are sens ceea ce zici, nu sunt fraier și stiu cu ce se mănâncă chestiile astea eu doar am întrebat daca este posibil ca Google sa îmi tragă bani din cont

| darrio2007 a răspuns (pentru 45BLEY):

No comment!