| TechElias a întrebat:

Am un cont google (vechi) pe care am niște aplicații plătite și vreau să îmi șterg de tot contul vechi și să rămân pe cel nou google. Nu e vreo soluție de a duce aplicațiile de pe vechiul pe noul cont? Am bonurile de la ele încă pe email.

1 răspuns:
| lastOne a răspuns:

Nu. Insa poti lasa active ambele conturi si pe viitor tot ce cumperi cumperi pe contul nou. O varianta mai putin probabila ar fi sa discuti direct cu dezvoltatorii aplicatiilor la care ai licenta sa iti transfere licenta pe noul cont.