| eusuntcipi a întrebat:

Salut, TPU. Am 2 intrebari.
1. Minorii au voie in zona VIP a unui festival? (cu bilet, desigur)
2. Daca iti cumperi bilet VIP ce facilitati primesti? Poti sa intalnesti artistii care vor canta la acel festival? Dau funa

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| shrink a răspuns:

1. Da
2. facilitatile difera de la festival la festival, depinde de organizatori si de artisti

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Depinde de regulile festivalului respectiv. Sfatul nostru este să cauți informații pe websitul oficial și în cazul în care nu găsești, să îi rogi pe părinții tăi să te ajute să contactezi organizatorii.